top of page

ברכת הבית

הבית שלנו הוא אחד העוגנים החשובים שלנו. הוא המקום בו אנחנו משילים את כל המסיכות שעוטפות אותנו ונשארים חשופים להיות מי שאנחנו באמת. אנחנו מתעוררים בו בכל בוקר, חווים איתו רגעים מלאי תוכן ומשמעות, מרגישים בו שמחה, עצב, כעס, התרגשות ובעצם נוגעים בכל סקלת הרגשות ובכל צבעי הקשת שלה. הבית שלנו מלווה אותנו בקבלת החלטות, בשינויים, בחלומות וברגעים הכי אינטימיים ואישיים שלנו.למה חשוב שנרגיש נעים וטוב בבית שלנו?

הבית הוא בסיס ההתחלה - מקור עוגן יציב ובטוח שמאפשר לנו להיות בו בנינוחות ובשלווה. מעין מעטפת ששומרת עלינו מהעולם שבחוץ. חשוב שנרגיש בבית שלנו - בבית. מקום שמאפשר לנו לעצום עיניים ברוגע, להתנקות מרעשי היום-יום, להתכנס, לחשוב, להרגיש ביטחון להתרווח, לחלום ופשוט להיות. בית הוא הפינה החמה שתחכה לנו בסוף יום עמוס, כשנחלוץ נעליים, נחליף לבגדים נוחים ונסדיר נשימה. לכן חשוב שנרגיש בבית אנרגיה מחבקת וחמה. כזו שנרצה לחזור אליה, שתמיד תעטוף אותנו ותמלא לנו את המצברים כל יום מחדש.


למה ברכת הבית של XOCO?

הטקסט של ברכת הבית הוא טקסט מקורי שנכתב ע״י רוית שהם דהן, אותו קיבלה במדיטציה עמוקה ולאחר למידה מעמיקה על עולם המודעות והרוח. זו בעצם ברכת בית מודרנית עם טקסט שכולנו נתחבר אליו ונרצה להכניס למרחב הבית שלנו. המילים יהדהדו בקירות הבית את התדר הגבוה שלהן ויוטמרו לקוד שיש לו כוח בריאה עוצמתי.

ברכת הבית היא ברכה לחיים הרמוניים של אהבה, שמחה ובריאות. הברכה מטמיעה תדר של אור, של שלום פנימי, של ביטחון ושל הגנה בקירות הבית ובחלליו. הברכה מאפשרת חיזוק תחושת השייכות והיחד, הנינוחות והשלווה הפנימית, שותפות וסנכרון, תחושה של בית וזימון רגעים קסומים ומרגשים.


כמה מילים מתוך ברכת הבית:

״...בזה הבית נכנסת הרוח הטובה המשרה נחת ושלווה בזרימה הרמונית, מחבקת ומאוזנת. נרקמות חברויות, מתהווים רגעי הנאה, פתיחות, הקשבה ואמת. המזל, ההצלחה והטוב מתמגנטים אל מרחבי הבית בקלות ובנועם ומעצימים את הברכה ואת השפע בתוכו...״מתנה מקורית לבית החדש

ברכת הבית יכולה לשמש כמתנה מקורית וייחודית לבית החדש. היא מעוצבת כתכשיט יוקרתי לבית בעיצוב מודרני, מינימליסטי וחדשני. הברכה מגיעה במסגרת אלומניום זהב, עם רקע שחור ואותיות זהב. ועם גופן מקורי שעוצב במיוחד למותג בהשראת התרבות הילידית העתיקה (הכותרת HOME). אז אם בא לכם להפתיע במתנה מרגשת בעלת ערך ומשמעות לאנשים שאתם אוהבים או אם בא לכם להתחדש בפריט דקורטיבי לבית שלכם - ברכת הבית של XOCO יכולה להתאים. היא תעצב את קירות הבית והלב, תרגש, תפתח את המרחב באנרגיה גבוהה, תעצים את תודעת השפע, תזמן אפשרויות, תשרה רוגע ושקט במרחב.


הרעיון של המילים של ברכת הבית המודרנית

מהות המותג של XOCO מושתת על כוחה של מילה. מילים, מחשבות ואמונות הן אנרגיה מתודרת אשר שולחת אותות למציאות הגשמית שלנו. התחושות, הרגשות, ההחלטות וההתנהלות שלנו מקושרים ומושפעים במודע ולא במודע ממערך האמונות והמילים אשר נחשוב, נדבר, נכתוב או נקרא.

הרעיון של התפילות והברכות הוא להוסיף לקירות הבית שלנו פריט שבנוסף לכך שהוא אלמנט עיצובי, יש בו עוצמה גבוהה שנוגעת ועוטפת את המרחב ויוצקת לתוכו ברכה לחיים שמחים וטובים.

וביחוד כשברכת הבית נמצאת במרחב הכי אישי שלנו - העוגן והמקום בו אנחנו שואבים כוח ועוצמה היא בונה, מחזקת ומעצימה את היסודות והמהות שלנו.

כתבה: רוית שהם דהן
32 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page