top of page

לדבר עם הגוף

המודע, התת-מודע והגוף שלנו הם מערכת אינטליגנטית מחוברת והרמונית אחת. דרך הגוף נוכל לתקשר ולקבל מידע אמיתי על מערך האמונות שלנו ועל זיכרונות הגוף והנשמה. כאשר קיים מתח במערכת העצבים המרכזית השריר רפוי וחלש, ובהתאם להיחלשות השריר או להתחזקות שלו מתקבלת תשובה של כן או לא.


פעמים רבות אנחנו מדחיקים את הרצונות שלנו, מכחישים או ״שוכחים״ אירועים מסוימים ומספרים לעצמנו סיפור ״ששומר״ עלינו, אך אינו בהלימה עם המציאות. למרות כל אלו, הגוף שלנו זוכר את הכול ואינו יודע לשקר. כלומר, שכנדע איך ומה לשאול אותו, נקבל תשובה אמיתית ללא פילטרים.

לדבר עם הגוף | xoco spiritual designs

שיטת הקינסיולוגיה // על סמך המידע הזה פותחה שיטת הקינסיולוגיה – שיטת ריפוי הוליסטית שנועדה לאתר ולזהות חסימות וחוסר איזון במערכות הגוף השונות וליצור מחדש דפוסי תנועה, מחשבה והתנהגות. הקינסיולוגיה "מדברת" עם הגוף בשפה שהוא מבין – שפת התנועה. היא עוקפת את מחסומי החשיבה, את האגו ואת ה״סיפורים״ שסיפרנו לעצמנו ומתחברת לתחושות, לזיכרונות מודחקים ולמערכת האמונות הנסתרת שלנו וכך מאפשרת לנו לזהות בבירור את שורש הקושי ואת הדרך לריפוי (את השיטה פיתחו בארה״ב ד"ר ג'ורג' גודהרט וד"ר ג'ון פ. תאי).


לקינסיולוגיה יישומים רבים בתחום הטיפולי. משתמשים בה לאיזון הגוף, להתאמת תזונה, לזיהוי אלרגיות, לשיפור תפקודי למידה, לריפוי טראומות ילדות, לבדיקת אמונות וליצירת שינויים בחיים.

דרך שיטה זו נוכל להתחבר מחדש לאינטליגנציה הגבוהה שלנו, ולקבל מידע אמיתי ונקי שיפתח שערים לריפוי, להתפתחות ולהעצמה אישית.מכונת הפוליגרף // גם היא "מדברת" עם הגוף ומקודדת את ה״שיח״ עימו למסקנות (לא מוחלטות). המכונה מודדת את המוליכות החשמלית של העור, את פעילות הנשימה והלב ואת השינויים בזרימת הדם ובתנועות השרירים. מדדים אלה בשילוב שאלות סרק ושאלות רלוונטיות מספקים את המידע הרצוי (ברמת אמינות של 90%-95%).המסע שלי // תקופה ארוכה בחיי התנסיתי במגוון סגנונות טיפול המבוססים, בין היתר, על שיטת הקינסיולוגיה – העיקריים שבהם הם מוח אחד ותטא הילינג. היופי בשיטת הקינסיולוגיה הוא שאין צורך לדבר או לחשוב. הגוף יודע לענות בעצמו באמצעות תנועה וללא עזרה חיצונית. דרך התשובות שקיבלתי (בבדיקת שריר פשוטה) יכולתי להבין לעומק את אמונות השורש שלי ולהחליף אותן באמונות חדשות ומטיבות יותר.


בכל שיטה, בכל זמן ובכל סיטואציה הגוף שלנו תמיד יהיה נאמן לאמת והוא אחד הכלים החזקים ביותר לדיוק, לריפוי, לשינוי ולניקוי חסמים ואמונות שאספנו עם השנים ובין הגלגולים. הגוף אומנם לא יודע לדבר בשפת בני האדם, אך יש לו דרך ייחודית משלו לסמן לנו ולתקשר איתנו, כדי שנפקח את העיניים, נפתח את הלב וכדי שנהיה בתנועה, ערניים לעצמנו ולחיים.אפשר לנסות בבית:


2 משתתפים:

עצמו עיניים.

הרימו את היד כך שתהיה מקבילה לרצפה.

אמרו את המילים ״כן״ ו-״לא״ ובכל מילה הניחו לפרטנר/ית למשוך את ידכם בעדינות כלפי מטה.

עם המילה ״כן״ – היד תהיה חזקה יותר.

עם המילה ״לא״ - היד תהיה חלשה ורפויה יותר.


בשלב הבא על הפרטנר/ית לחשוב עליכם מחשבות טובות מאוד ולאחר מכן מחשבות פחות טובות (בלי להגיד אילו מחשבות הן הראשונות) ותוך כדי כך לבצע את אותה הפעולה.

בדיקה זו ממחישה שהגוף יכול להקשיב ולהרגיש מחשבות. גם אם המילים אינן נאמרות בקול, יש תדר אנרגטי שעובר ומשפיע, מחליש או מחזק את השרירים בגוף.רק אתם:

שתו כוס מים גדולה לפני שמתחילים.

עמדו עם הפנים צפונה, עצמו עיניים והרפו את הגוף ואת המחשבות.

אמרו את המילה ״כן״ – הגוף אמור לזוז מעט קדימה.

אמרו את המילה ״לא״ – הגוף אמור לזוז מעט אחורה.

לאחר שהרגשתם את התזוזה ולמדתם כיצד הגוף מגיב ועונה לכם, תוכלו לשאול אותו שאלות שונות (שהתשובות עליהן הן כן או לא).

* חשוב לציין כי התשובות שתקבלו מגיעות ממערך האמונות של המודע והתת-מודע שלכם. הן אינן הנחיות לפעולה. שיטה זו היא למעשה כלי לזיהוי ולהבנה של שורש הבעיה כדי שאפשר יהיה לפתור אותה.כתבה: רוית שהם דהן
פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page